Poniżej przedstawiamy Państwu listę sądów w Polsce, które prowadzą sprawy z zakresu upadłości konsumenckiej:

 

Sąd Rejonowy w Białymstoku

VIII Wydział Gospodarczy

Mickiewicza 103

15-950 Białystok

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Bielsku Podlaskim, Sokółce, Grajewie, Łomży, Wysokiem Mazowieckim, Zambrowie, Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Pułtusku, Wyszkowie, Augustowie, Ełku, Olecku i Suwałkach.

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

Wydział IX Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Kardynała Stanisława Wyszyńskiego

21-040 Świdnik

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Lublinie, w Białej Podlaskiej, Chełmie, Kraśniku, Lubartowie, Łukowie, Opolu Lubelskim, Puławach, Radzyniu Podlaskim, Rykach, we Włodawie, w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie, Biłgoraju, Hrubieszowie, Janowie Lubelskim, Krasnymstawie, Tomaszowie Lubelskim i Zamościu.

Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy

X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie, Pruszkowie, dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, dla Warszawy-Woli w Warszawie, dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie, w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Otwocku, dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie, dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie i w Wołominie.

Sąd Rejonowy Poznań Stare-Miasto w Poznaniu

XI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Grochowe Łąki 6

61-752 Poznań

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Kole, Koninie, Słupcy, Turku, Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, w Chodzieży, Gnieźnie, Gostyniu, Grodzisku Wielkopolskim, Kościanie, Lesznie, Nowym Tomyślu, Obornikach, Pile, Rawiczu, Szamotułach, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Trzciance, Wągrowcu, Wolsztynie, we Wrześni i w Złotowie.

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej

VIII Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Poznańska 16

53-630 Wrocław

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Miliczu, Oleśnicy, Oławie, Strzelinie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy, Wołowie, dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu i dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu.

Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku

VI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Piekarnicza 10

80-126 Gdańsk

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Gdańsk-Południe w Gdańsku, w Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Sopocie, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Wejherowie, Bytowie, Chojnicach, Człuchowie, Lęborku, Miastku i Słupsku.

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

XV Wydział Gospodarczy

Grudziądzka 45

85-130 Bydgoszcz

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Inowrocławiu, Mogilnie, Nakle nad Notecią, Szubinie, Świeciu, Tucholi i Żninie.

Sąd Rejonowy w Toruniu

V Wydział Gospodarczy

Mickiewicza 10/16

87-100 Toruń

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Brodnicy, Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Wąbrzeźnie, Aleksandrowie Kujawskim, Lipnie, Radziejowie, Rypinie i we Włocławku

Sąd Rejonowy w Gliwicach

XII Wydział ds. Upadłościowych i Naprawczych

Powstańców Warszawy 23

44-101 Gliwice

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Jastrzębiu-Zdroju, Raciborzu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Tarnowskich Górach, Wodzisławiu Śląskim, Zabrzu i Żorach

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

Wydział X Gospodarczy

Lompy 14

40-040 Katowice

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Katowicach, w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Mikołowie, Mysłowicach, Pszczynie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i Tychach.

Sąd w Jeleniej Górze

V Wydział Gospodarczy

Bankowa 18

58-500 Jelenia Góra

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Bolesławcu, Kamiennej Górze, Lubaniu, Lwówku Śląskim i Zgorzelcu.

Sąd Rejonowy w Koszalinie

VIII Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych

Gen.Wł.Andersa 34

75-950 Koszalin

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Sławnie, Szczecinku i Wałczu.

Sąd Rejonowy Szczecin- Centrum w Szczecinie

XII Wydział Gospodarczy

Narutowicza 19

70-952 Szczecin

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Choszcznie, Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kamieniu Pomorskim, Łobzie, Myśliborzu, Stargardzie, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie i w Świnoujściu

Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi

XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczy

Pomorska 37

90-928 Łódź

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Łodzi, Brzezinach, Kutnie, Łęczycy, Łowiczu, Pabianicach, Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach, Zgierzu, Łasku, Sieradzu, Wieluniu i Zduńskiej Woli.

Sąd Rejonowy w Bielsku Białej

VI Wydział Gospodarczy

Bogusławskiego 24

Bielsko Biała

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Cieszynie i Żywcu.

Sąd Rejonowy w Częstochowie

VIII Wydział Gospodarczy

Żwirki i Wigury 9/11

42-217 Częstochowa

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Lublińcu, Myszkowie i Zawierciu.

Sąd Rejonowy w Elblągu

V Wydział Gospodarczy

Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych

Pl. Konstytucji 1

82-300 Elbląg

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Braniewie, Działdowie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Ostródzie.

Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

Wydział V Gospodarczy

Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych

Chopina 52 bl. 10

66-400 Gorzów Wielkopolski

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Międzyrzeczu, Słubicach, Strzelcach Krajeńskich i Sulęcinie.

Sąd Rejonowy w Kielcach

V Wydział Gospodarczy

Warszawska 44

Kielce

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Busku-Zdroju, Jędrzejowie, Końskich, Opatowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Pińczowie, Sandomierzu, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach, Staszowie i we Włoszczowie.

Sąd Rejonowy dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie

Wydział V Gospodarczy

Kordylewskiego 11

31-542 Kraków

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Chrzanowie, dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, dla Krakowa-Podgórza w Krakowie, w Miechowie, Myślenicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach, Wieliczce, Gorlicach, Limanowej, Nowym Sączu, Nowym Targu, Zakopanem, Bochni, Brzesku, Dąbrowie Tarnowskiej i Tarnowie.

Sąd Rejonowy w Legnicy 

V Wydział Gospodarczy

Złotoryjska 19

59-220 Legnica

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Głogowie, Jaworze, Lubinie i Złotoryi.

Sąd Rejonowy w Olsztynie

Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych

Artyleryjska 3c

10-165 Olsztyn

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Bartoszycach, Biskupcu, Giżycku, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Mrągowie, Nidzicy, Piszu i Szczytnie.

Sąd Rejonowy w Opolu 

Wydział V Gospodarczy

Ozimska 60a

45-368 Opole

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Brzegu, Głubczycach, Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku, Nysie, Oleśnie, Prudniku i Strzelcach Opolskich.

 

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

V Wydział Gospodarczy

Słowackiego 5

97-300 Piotrków Trybunalski

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Bełchatowie, Opocznie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim.

Sąd Rejonowy w Płocku 

V Wydział Gospodarczy

Pl. Narutowicz 6

09-400 Płock

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Ciechanowie, Gostyninie, Mławie, Płońsku, Sierpcu, Sochaczewie i Żyrardowie.

Sąd Rejonowy w Radomiu

Wydział V Gospodarczy

A. Struga 63

26-600 Radom

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze, Szydłowcu i Zwoleniu.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie

V Wydział Gospodarczy

Kustronia 4

Rzeszów

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Brzozowie, Jaśle, Krośnie, Lesku, Sanoku, Jarosławiu, Lubaczowie, Przemyślu, Przeworsku, Dębicy, Leżajsku, Łańcucie, Ropczycach, Strzyżowie, Kolbuszowej, Mielcu, Nisku, Stalowej Woli i Tarnobrzegu.

 

Sąd Rejonowy w Szczecinie – Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum

XII Wydział Gospodarczy

Narutowicza 19

70-952 Szczecin

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Choszcznie, Goleniowie, Gryficach, Gryfinie, Kamieniu Pomorskim, Łobzie, Myśliborzu, Stargardzie, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie i w Świnoujściu

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 

VI Wydział Gospodarczy

Słowackiego 10,11

58-300 Wałbrzych

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych w Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy i Ząbkowicach Śląskich

 

 

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Wydział V Gospodarczy

Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych

Słowiański 12

Zielona Góra

Sprawy o upadłość konsumencką z obszaru właściwości sądów rejonowych: